Drewniana obora przyjazna dla zwierząt [VIDEO]
Hodowla - Bydło i mleko
Aktualizacja:
![Drewniana obora przyjazna dla zwierząt [VIDEO]](/media/cache/c4/ff/c4ff4f8daa887b7135e7d46868a8e8db.jpg)
Źródło:
- Czynnikami ważnymi przy wybieraniu rodzaju konstrukcji obory, były: jej ciepło dla oka i stworzenie przyjaznego obiektu dla zwierząt - mówi hodowca.
Spis treści:
- - Czynnikami ważnymi przy wybieraniu rodzaju konstrukcji obory, były: jej ciepło dla oka i stworzenie przyjaznego obiektu dla zwierząt - mówi Adam Warnke - hodowca z Wielkopolski.
- ZOBACZ TEŻ - ASF - UCHYLENIE STREF NIEBIESKICH. GDZIE? OD KIEDY?
- WIĘCEJ na temat gospodarstwa Adama Warnke - VIDEO [TUTAJ]
- Jaka firma odpowiadała za budowę obiektu? Ile za budowę zapłacił rolnik? Co by zmienił w obiekcie? A także widok na budynek z lotu ptaka. O tym na kolejnej stronie.
- Czynnikami ważnymi przy wybieraniu rodzaju konstrukcji obory, były: jej ciepło dla oka i stworzenie przyjaznego obiektu dla zwierząt - mówi Adam Warnke - hodowca z Wielkopolski.
Nowa obora, wybudowana w 2018 roku, była już drugą budowaną z inicjatywy Adama Warnke. Wcześniej, w 2010 roku w gospodarstwie powstał obiekt o konstrukcji stalowej.
- Podejmując decyzję o budowie drugiej obory, w 2017 roku nie było dużej różnicy cenowej między stalą, a drewnem. Dlatego też poszedłem w kierunku drewna - przyznaje rolnik.
ZOBACZ TEŻ - ASF - UCHYLENIE STREF NIEBIESKICH. GDZIE? OD KIEDY?
- W oborze o tak dobrej wentylacji i wymianie powietrza, warunki nie szkodzą w żaden sposób drewnianej konstrukcji, a budynek jest według mnie milszy dla oka i być może nawet bardziej przyjazny dla zwierząt - tłumaczy 39-letni hodowca.